Albode İnşaat Dekorasyon HAKKIMIZDA

Albode yapı 1994'den beri , Kocaeli başta olmak üzere Marmara genelinde yapı dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir,

26 yıllık tecrübe ve profesyonel ekibi ile sektörde yüzlerce referans sağlamıştır,

A dan Z ye yapmış olduğu anahtar teslim işler ile bir marka olmuş tüketicinin güvenini kazanmış ve sektörde öncülük yapmıştır,

Anlaşmış olduğumuz her projeyi taahhüt ettiğimiz gibi bitirmiş kaliteden ve işçilikten hiç bir zaman ödün vermemiş sağlam yapılar ile sürekliliği vizyon edinmiş bir inşaat firmasıyız.

ticarethane_2

ALBODE İNŞAATIN büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğu ALBODE Yapı; üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen ALBODE Yapı, zamanla üretim ağını genişleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

ticarethane_6

Firmamız;

Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 26 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir.

ticarethane_ic_3

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

  • Kaliteli İşçilik
  • Kaliteli Malzeme
  • %100 Memnuniyet
  • Uygun Ödeme Koşulları
  • Cazip Fiyat
  • Ürün Çeşitliliği