Albode İnşaat Dekorasyon / 2021-01-21

Cam bölme sistemleri

glass_partition_wall_01

Cam bölme sistemleri gün ışığından yararlanmak için tasarlanmış düz cam ve renkli cam bölme modeli olmak üzere 2 bölüme ayrılmıştır. Dilerseniz, film uygulama yaptırabilirsiniz. Plastik ve hiç bir kimyasal madde barındırmayan cam bölme sistemi, ofislerde aydınlatma soğutma yada ısıtma soğutma gibi sorunlarınıza cevap verecek hızlı bir montaj süreci olan bir üründür.

glass_partition_wall_02
Ofisinizin tasarımını ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak için size çözümler sunuyoruz Yüksek kaliteli, yeniden yerleştirilebilir ve sökülebilir bölme sistemlerimiz, herhangi bir alanı uyumlu bir çalışma ortamına dönüştürüyoruz.
Cam bölme sistemleri Ofisinize şeffaf ve daha verimli hale getirir.
Kullanmış olduğumuz cam bölme sistemleri ses ve ısı yalıtımı için özel olarak tasarlanmıştır
Ofisleri dizayn dekore ederken en çok kullanılan sistemdir cam bölme sistemleri ofislerinizi standart bir görünümden üst düzey bir görünüm kazandırarak kaliteli bir ofis için yardımcı bir sistemdir.

glass_partition_wall_03
Cam Bölmeler Nerelerde Kullanılır

Cam bölmeler ofis ve ev iç mekanlar için uygundur. Cam ofis bölümleri, küçük alanlarda Büroları, toplantı odaları, koridorlar, vb camına dekoratif desen uygulama yapılır. Genellikle cam bölmeler alışveriş merkezleri, ofisler ve evlerde kullanılır.